2012. március 27., kedd

Első és legnehezebb bejegyzés.

Hello! 


Regina vagyok, 14 éves, barna hajú, barna szemű vagyis átlagos lány. Életem néha a feje tetejére áll, néha meg teljesen átlagos vagy, mint most is u-n-a-l-m-a-s. Mert otthon szenvedek betegen. 
A szerelmi életem kihalt, mert valaki olyat keresek akiben meg látom az a különleges dolgot ami megfog egy srácban. De az ilyenek nem szaladgálnak itt az utcákon. A sulimat nem nagyon szerettem, mert olyanok járnak oda akiktől falra mászom. Kiakasztóak. Most leírhatnám miket szerettek, de mi értelme? 
Sok cikis pillanatom volt már. AWKWARD. De ezekkel annyira nem törődőm. Valahogy túl teszem magam rajtuk és inkább én is röhögök saját magamon. Annyi minden áll még előttem, hogy ilyen piti dolgokat csak elfelejtem. Persze vannak azok a "kedves" emberek akik emlékeztetnek rá. Pl.: barátok, ellenségek. 
Művészléleknek tartom magam. Szeretek rajzolni, énekelni, versek, idézeteket írni, zenét hallgatni és a természetbe járni. Imádom a természetet valahogy kötődőm hozzá. Ott érzem magam a legboldogabbnak és legjobban.
A nyaramat azzal szeretném tölteni, hogy jó messzire elkerülöm a várost ahol lakom. Nem akarok egy ismerőssel találkozni. Remélem sikerülni is fog. Na mára ennyi, mert halálosan nem tudom, hogy mit írhatnék. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése